Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Chełm Masters
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Chełm Śląski, ul. Śląska 12
Telefon:
502420034
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Chełm Śląski, ul. Śląska 12
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Gdak Sebastian
502420034
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jacek Klimek Polska - 12 9 12:9
Sebastian Gdak Polska 20.01.1977 11 13 11:13
Maciej Jagoda Polska - 10 8 10:8
Adam Jochymczyk Polska - 7 5 7:5
Michał Jagoda Polska 20.10.2001 0 0 0:0
Tomasz Jaronicki Polska - 0 0 0:0
Krzysztof Kruszyński Polska - 0 3 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-25
g. 18:00

1
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2020-10-01
g. 18:30

2
Chełm Masters UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 8:2 Szczegóły
2020-10-05
g. 19:00

3
KTS II Gliwice Chełm Masters 0:10 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:30

4
Chełm Masters KS Ogniwo Rogoźna Żory 1:9 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:00

5
KTS Tajfun II Tychy Chełm Masters 9:1 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:30

6
Chełm Masters ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
2020-11-23
g. 17:30

7
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy Chełm Masters 6:4 Szczegóły
2020-12-10
g. 17:30

8
Chełm Masters UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-12-15
g. 19:00

9
LKS Wilki II Wilcza Chełm Masters 6:4 Szczegóły
2021-04-22
g. 18:30

10
Chełm Masters MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 17:30

11
Chełm Masters KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 18:00

12
Chełm Masters - -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:30

13
Chełm Masters UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00

14
KS Ogniwo Rogoźna Żory Chełm Masters -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
UKS Wolej II Ruda Śląska Chełm Masters -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
Chełm Masters KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
ATS Ligota Łabędzka Chełm Masters -:- Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

18
Chełm Masters LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły