Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ATS Ligota Łabędzka
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gliwice ul.Partyzantów 25, Hala
Prezes Klubu:
Dariusz Steuer
607442978
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Machał
604149563
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607442978
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Cornilleau
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Mirosław Sokołowski Polska 29.05.1976 15 7 15:7
Sławomir Radło Polska 05.11.1966 13 2 13:2
Adam Makselon Polska 01.10.1972 8 1 8:1
Leszek Woliński Polska - 5 22 5:22
Adam Pasiński Polska 11.08.1975 2 3 2:3
Piotr Łagowski Polska 06.03.1972 1 2 1:2
Natalia Bryś Polska 12.02.2002 0 0 0:0
Tomasz Piekarczyk Polska 21.04.1976 0 0 0:0
Grzegorz Machał Polska 02.12.1982 0 0 0:0
Tomasz Jaworski Polska 26.03.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-21
g. 19:00

1
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
2020-09-28
g. 19:00

2
ATS Ligota Łabędzka UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-10-07
g. 17:00

3
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
2020-10-19
g. 19:00

4
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 8:2 Szczegóły
2020-11-03
g. 19:00

5
LKS Wilki II Wilcza ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:30

6
Chełm Masters ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
2020-11-23
g. 19:00

7
ATS Ligota Łabędzka KTS Tajfun II Tychy 6:4 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:00

8
KS Ogniwo Rogoźna Żory ATS Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2020-12-14
g. 19:00

9
KTS II Gliwice ATS Ligota Łabędzka 0:10 Szczegóły
2021-04-18
g. 18:00

10
KTS Tajfun II Tychy ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-03-15
g. 19:00

11
ATS Ligota Łabędzka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 17:30

12
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-03-29
g. 19:00

13
ATS Ligota Łabędzka KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 19:00

14
UKS Wolej II Ruda Śląska ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
ATS Ligota Łabędzka KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
ATS Ligota Łabędzka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
ATS Ligota Łabędzka Chełm Masters -:- Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

18
ATS Ligota Łabędzka - -:- Szczegóły