Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS Polonia IV Bytom
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Napierała Michał
502 617 335
Osoba odpowiedzialna:
Balcerzak Marcin
666 334 129
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
:Butterfly
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Oktawian Gurok Polska 05.07.2008 2 14 2:14
Mateusz Matusiak Polska 17.07.2007 1 15 1:15
Paweł Kolczok Polska 28.06.2006 1 15 1:15
Antoni Szafranek Polska 02.06.2008 0 0 0:0
Piotr Zieliński Polska 02.07.2007 0 0 0:0
Bartłomiej Kusek Polska 23.09.2011 0 16 0:16
Klaudiusz Mały-Wieczorek Polska 07.03.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
005
1
TTS Polonia III Bytom TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2020-10-15
g. 18:00
007
2
TTS Polonia IV Bytom UKS Ikar II Mierzęcice 3:7 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
014
3
GLKS Lot Konopiska TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
018
4
TTS Polonia IV Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00
023
5
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
029
6
TTS Polonia IV Bytom KU AZS UJD Częstochowa 0:10 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
032
7
UKS Huragan II Sosnowiec TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2020-12-03
g. 18:00
040
8
TTS Polonia IV Bytom MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2:8 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
002
10
TTS Polonia IV Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
006
11
TTS Polonia IV Bytom TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
020
13
UKS Ikar II Mierzęcice TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
024
14
TTS Polonia IV Bytom UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
029
15
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
033
16
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
038
17
KU AZS UJD Częstochowa TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
042
18
TTS Polonia IV Bytom GLKS Lot Konopiska -:- Szczegóły