Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS Polonia III Bytom
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Napierała Michał
502 617 335
Osoba odpowiedzialna:
Balcerzak Marcin
666 334 129
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
:Butterfly
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Mieczysław Jeweczko Polska 01.01.1961 10 2 10:2
Łukasz Francka Polska 02.01.1986 10 1 10:1
Mateusz Błajet Polska 04.03.1996 9 1 9:1
Jacek Groyecki Polska 06.11.1960 7 4 7:4
Mariusz Łęczycki Polska 21.04.1974 5 2 5:2
Zbigniew Wiża Polska 11.04.1970 4 0 4:0
Zbigniew Olejnik Polska 29.11.1972 3 3 3:3
Piotr Wróbel Polska 15.12.1988 2 1 2:1
Grzegorz Krupa Polska 06.03.1963 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
005
1
TTS Polonia III Bytom TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
015
3
UKS Ikar II Mierzęcice TTS Polonia III Bytom 0:10 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
017
4
TTS Polonia III Bytom GLKS Lot Konopiska 7:3 Szczegóły
2020-11-03
g. 18:00
024
5
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS Polonia III Bytom 3:7 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
028
6
TTS Polonia III Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 6:4 Szczegóły
2020-11-23
g. 18:00
033
7
KU AZS UJD Częstochowa TTS Polonia III Bytom 3:7 Szczegóły
2020-12-03
g. 18:00
039
8
TTS Polonia III Bytom UKS Huragan II Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:30
042
9
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie TTS Polonia III Bytom 3:7 Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
006
11
TTS Polonia IV Bytom TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
011
12
TTS Polonia III Bytom UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
016
13
UKS Huragan II Sosnowiec TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
021
14
TTS Polonia III Bytom MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
026
15
TTS Polonia III Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
031
16
TTS Polonia III Bytom KU AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
036
17
GLKS Lot Konopiska TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
041
18
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły