Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS Czerwionka
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Czerwionka, ul. 3 Maja 42
Telefon:
533 607 062
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Smołka
881 635 177
Osoba odpowiedzialna:
Stokłosa Przemysław
533 607 062
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Przemysław Stokłosa Polska 16.06.1991 13 5 13:5
Tadeusz Budzyn Polska 19.08.1974 9 5 9:5
Czesław Stokłosa Polska 22.07.1956 7 9 7:9
Dariusz Królikowski Polska 13.09.1966 4 6 4:6
Tomasz Szczeponik Polska 02.01.1981 3 3 3:3
Marcin Goldyka Polska 09.11.1983 2 3 2:3
Andrzej Klein Polska 21.02.1966 0 0 0:0
Oliwier Janicki Polska 23.03.2005 0 1 0:1
Barbara Ciołek Polska 06.01.2000 0 0 0:0
Przemysław Szum Polska 22.07.1986 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
004
1
AKS II Mikołów MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
2020-11-09
g. 18:00
008
2
MUKS Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
013
3
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
019
4
MUKS Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
2020-11-12
g. 18:00
022
5
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 2:8 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
030
6
MUKS Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
031
7
UKTS Sokół III Orzesze MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
2020-11-28
g. 18:00
040
8
Naprzód II Borucin MUKS Czerwionka 8:2 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:00
042
9
MUKS Czerwionka MUKS II Jedynka Pszów 1:9 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
005
10
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-03-15
g. 17:30
010
11
LKS Strażak III Mikołów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
014
12
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
018
13
MUKS Czerwionka UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
022
14
MUKS Czerwionka Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
026
15
MUKS II Jedynka Pszów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
033
16
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
039
17
MUKS Czerwionka AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
045
18
LKS Strażak II Mikołów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły