Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Wilki II Wilcza
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Wilcza, ul. Karola Miarki 27 (Zespół Szkolno-Przedszkolny)
Telefon:
515 286 570
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piontek Krzysztof
784 623 533
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Menżyk
601300624
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Łukasz Humeniuk Polska 14.04.1985 5 13 5:13
Dariusz Zydek Polska 26.03.1992 5 3 5:3
Zbigniew Menżyk Polska 13.03.1965 4 11 4:11
Marek Mikołajczak Polska 26.02.1991 2 8 2:8
Krzysztof Piontek Polska 10.04.1972 2 10 2:10
Janusz Wymysło Polska 07.07.1977 1 3 1:3
Bogumił Pietrzak Polska 03.07.1978 1 4 1:4
Marcin Drozdowski Polska 06.02.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
002
1
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Wilki II Wilcza 5:5 Szczegóły
2020-10-15
g. 18:00
010
2
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
011
3
UKTS Sokół III Orzesze LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
2020-10-26
g. 18:00
020
4
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
2020-11-12
g. 18:00
022
5
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 2:8 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
029
6
Naprzód II Borucin LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
033
7
LKS Wilki II Wilcza MUKS II Jedynka Pszów 1:9 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00
038
8
AKS II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2020-12-17
g. 18:00
044
9
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
2021-03-11
g. 17:30
002
10
LKS Wilki II Wilcza Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
006
11
MUKS II Jedynka Pszów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
015
12
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
020
13
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
024
14
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
029
15
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
033
16
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
038
17
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
042
18
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły