Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół III Orzesze
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 5, Orzesze-Zazdrość, ul. Żorska 101
Telefon:
502298539
E-mail:
ukts.sokolorzesze@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:
Grzegorz Jurowicz

Osoba odpowiedzialna:
Tomaszewski Robert
730 810 406
Osoba odpowiedzialna:
Szymik Robert
500692078
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Tomasz Kałuża Polska 19.04.2009 15 3 15:3
Kacper Tomaszewski Polska 21.05.2009 12 6 12:6
Jakub Szymik Polska 29.12.2009 10 8 10:8
Oliwier Turek Polska 29.07.2009 9 9 9:9
Jan Orszulik Polska 08.10.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
001
1
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska UKTS Sokół III Orzesze 5:5 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00
006
2
MUKS II Jedynka Pszów UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
011
3
UKTS Sokół III Orzesze LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
016
4
AKS II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 5:5 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00
021
5
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
026
6
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 3:7 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
031
7
UKTS Sokół III Orzesze MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
2020-12-16
g. 18:00
036
8
GKS Gwarek II Ornontowice UKTS Sokół III Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:00
041
9
UKTS Sokół III Orzesze Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
003
10
UKTS Sokół III Orzesze AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
008
11
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
013
12
UKTS Sokół III Orzesze GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
018
13
MUKS Czerwionka UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
023
14
UKTS Sokół III Orzesze MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
028
15
LKS Strażak III Mikołów UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
032
16
Naprzód II Borucin UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
036
17
UKTS Sokół III Orzesze MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
042
18
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły