Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Mikołów
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  2005
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
43-190 Mikołów ul.Wolności, 18
Telefon:
514 824 660
E-mail:
junior.paniowy@interia.pl
WWW:
http://strazakmikolow.dbv.pl
Adres hali podstawowej:
Mikołów-Paniowy , OSP ul. Mokierska 1
Prezes Klubu:
Piotr Tabacki

Osoba odpowiedzialna:
Kuchta Kazimierz
514 824 660
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Noglik
512-003-364
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro 3 s
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Łukasz Noglik Polska 05.07.1985 8 8 8:8
Tomasz Mateja Polska 26.07.1999 5 9 5:9
Marcin Kuchta Polska 28.10.1991 4 14 4:14
Tadeusz Lechowski Polska 15.01.1954 3 5 3:5
Agata Kucharczyk Polska 14.09.1999 1 15 1:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
003
1
LKS Strażak II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
2020-10-12
g. 18:00
009
2
LKS Strażak III Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 4:6 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
012
3
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
2020-10-26
g. 18:00
020
4
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00
021
5
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
030
6
MUKS Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
2020-11-23
g. 18:00
032
7
LKS Strażak III Mikołów Naprzód II Borucin 0:10 Szczegóły
2020-12-03
g. 17:30
039
8
MUKS II Jedynka Pszów LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
2020-12-15
g. 17:30
043
9
LKS Strażak III Mikołów AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2021-03-09
g. 18:00
001
10
LKS Strażak III Mikołów MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-03-15
g. 17:30
010
11
LKS Strażak III Mikołów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
015
12
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
019
13
LKS Strażak III Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
025
14
AKS II Mikołów LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
028
15
LKS Strażak III Mikołów UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
035
16
LKS Strażak III Mikołów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
037
17
Naprzód II Borucin LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
044
18
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły