Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Mikołów
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  2005
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
43-190 Mikołów ul.Wolności, 18
Telefon:
514 824 660
E-mail:
junior.paniowy@interia.pl
WWW:
http://strazakmikolow.dbv.pl
Adres hali podstawowej:
Mikołów-Paniowy , OSP ul. Mokierska 1
Prezes Klubu:
Piotr Tabacki

Osoba odpowiedzialna:
Kuchta Kazimierz
514 824 660
Osoba odpowiedzialna:
Janusz Kowalski
504-485-664
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Michał Burszka Polska 11.04.1992 10 8 10:8
Roman Termin Polska 10.06.1969 4 0 4:0
Mirosław Kapica Polska 25.10.1966 4 0 4:0
Janusz Kowalski Polska 27.07.1967 4 2 4:2
Wojciech Szczyrba Polska 07.10.1997 1 5 1:5
Dawid Ogaza Polska 24.10.1992 1 12 1:12
Marian Budziński Polska 13.07.1954 1 1 1:1
Łukasz Kowalski Polska 10.02.1992 1 12 1:12
Marcin Rygol Polska 13.04.1994 0 6 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
003
1
LKS Strażak II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
2020-11-09
g. 18:00
008
2
MUKS Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
014
3
LKS Strażak II Mikołów Naprzód II Borucin 2:8 Szczegóły
2020-11-13
g. 18:00
017
4
MUKS II Jedynka Pszów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
2020-11-06
g. 18:00
025
5
LKS Strażak II Mikołów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
026
6
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 3:7 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00
035
7
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-12-04
g. 18:00
037
8
LKS Strażak II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2020-12-17
g. 18:00
044
9
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
2021-03-16
g. 18:00
004
10
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
008
11
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
012
12
Naprzód II Borucin LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
016
13
LKS Strażak II Mikołów MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
024
14
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
030
15
AKS II Mikołów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
035
16
LKS Strażak III Mikołów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
040
17
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
045
18
LKS Strażak II Mikołów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły