Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kuźnia Raciborska, ul. Piaskowa 28 , hala sportowa
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bieniewski Gabriel
602 620 897
Osoba odpowiedzialna:
Morciniec Damian
668 502 988
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
:tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Mateusz Bieniewski Polska 18.09.2008 0 0 0:0
Krzysztof Tomala Polska 05.01.2007 0 0 0:0
Mateusz Glenc Polska 17.06.2008 0 0 0:0
Mateusz Nowicki Polska 23.04.2008 0 0 0:0
Jarosław Szymik Polska 07.04.1977 0 0 0:0
Waldemar Bieniewski Polska 18.02.1980 0 0 0:0
Andrzej Hajduk Polska 08.11.1957 0 0 0:0
Marek Grab Polska 01.02.2007 0 0 0:0
Grzegorz Reih Polska 04.09.1972 0 0 0:0
Krzysztof Grab Polska 06.05.1973 0 0 0:0
Gabriel Bieniewski Polska 22.11.1974 0 0 0:0
Bronisław Depta Polska 16.03.1970 0 0 0:0
Paweł Puzio Polska 25.06.1988 0 0 0:0
Damian Morciniec Polska 21.03.1980 0 0 0:0
Paweł Mysz Polska 01.03.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-15
g. 18:00
10
2
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
19
4
MUKS Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
2020-11-19
g. 17:30
28
6
MUKS II Jedynka Pszów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
2020-12-04
g. 18:00
37
8
LKS Strażak II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
9
11
GKS Gwarek II Ornontowice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
19
13
LKS Strażak III Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
23
14
UKTS Sokół III Orzesze MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
27
15
Naprzód II Borucin MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
43
18
AKS II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły