Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
GKS Gwarek II Ornontowice
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ornontowice. Ul. Zwycięstwa 7c
Telefon:
696 232 652
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Orłowski Henryk
696 232 652
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
:andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Grzegorz Kania Polska 26.09.1975 11 7 11:7
Adam Piwko Polska 06.07.1969 9 9 9:9
Daniel Kiszka Polska 19.01.1964 8 10 8:10
Bolesław Maszka Polska 12.11.1977 5 13 5:13
Marek Spendel Polska 24.01.1976 0 0 0:0
Marek Pojda Polska 25.08.1963 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
002
1
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Wilki II Wilcza 5:5 Szczegóły
2020-10-12
g. 18:00
009
2
LKS Strażak III Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 4:6 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
013
3
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
018
4
Naprzód II Borucin GKS Gwarek II Ornontowice 9:1 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:00
024
5
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS II Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
027
6
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 2:8 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00
035
7
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-12-16
g. 18:00
036
8
GKS Gwarek II Ornontowice UKTS Sokół III Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:00
045
9
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornontowice 8:2 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
005
10
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
009
11
GKS Gwarek II Ornontowice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
013
12
UKTS Sokół III Orzesze GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
017
13
GKS Gwarek II Ornontowice Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
021
14
MUKS II Jedynka Pszów GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
029
15
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
034
16
GKS Gwarek II Ornontowice AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
040
17
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
044
18
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły