Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS II Jedynka Pszów
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Pszów, ul. Traugutta 12 (obok dworca PKP), SP.1.
Telefon:
502 720 101
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Miler Grzegorz
604 621 281
Osoba odpowiedzialna:
Święcicki Szymon
502 720 101
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Mateusz Kabut Polska 30.01.2004 15 2 15:2
Adam Sławacki Polska 08.08.2007 14 3 14:3
Marcin Lasota Polska 18.05.2002 10 0 10:0
Marek Kaczorek Polska 05.04.1963 8 0 8:0
Kamil Widenka Polska 22.11.2007 3 7 3:7
Mateusz Kempa Polska 11.01.2000 2 0 2:0
Dawid Stużyński Polska 11.04.2005 2 0 2:0
Hanna Chrupcała Polska 20.12.2009 2 0 2:0
Marek Kowol Polska 08.10.2000 1 0 1:0
Mateusz Lasota Polska 04.06.1995 0 0 0:0
Szymon Święcicki Polska 07.10.1991 0 0 0:0
Leszek Górka Polska 25.05.1963 0 0 0:0
Łukasz Stawarski Polska 10.07.2008 0 0 0:0
Tobiasz Rusok Polska 09.04.2009 0 3 0:3
Łukasz Borek Polska 25.04.1989 0 0 0:0
Kamil Borek Polska 27.01.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
005
1
MUKS II Jedynka Pszów Naprzód II Borucin 8:2 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00
006
2
MUKS II Jedynka Pszów UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
015
3
AKS II Mikołów MUKS II Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
2020-11-13
g. 18:00
017
4
MUKS II Jedynka Pszów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:00
024
5
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS II Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
2020-11-19
g. 17:30
028
6
MUKS II Jedynka Pszów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
033
7
LKS Wilki II Wilcza MUKS II Jedynka Pszów 1:9 Szczegóły
2020-12-03
g. 17:30
039
8
MUKS II Jedynka Pszów LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:00
042
9
MUKS Czerwionka MUKS II Jedynka Pszów 1:9 Szczegóły
2021-03-09
g. 18:00
001
10
LKS Strażak III Mikołów MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
006
11
MUKS II Jedynka Pszów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
011
12
MUKS II Jedynka Pszów AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
016
13
LKS Strażak II Mikołów MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
021
14
MUKS II Jedynka Pszów GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
026
15
MUKS II Jedynka Pszów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
031
16
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
036
17
UKTS Sokół III Orzesze MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
041
18
Naprzód II Borucin MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły