Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Naprzód II Borucin
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Borucin, ul. Księdza Bończyka 13, sp w Borucinie
Telefon:
+49 1 702 381 013
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ciemienga Marek
+49 1 702 381 013
Osoba odpowiedzialna:
Piecowski Mirosław
506 836 068
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Bogdan Piecowski Polska 09.04.1971 17 0 17:0
Oliwier Sliwka Polska 12.01.2006 12 6 12:6
Marek Ciemienga Polska 12.04.1974 8 2 8:2
Marcelina Wystyrk Polska 02.04.2002 8 10 8:10
Witold Buczyński Polska 07.07.1993 6 1 6:1
Dariusz Żurek Polska 03.06.1977 0 2 0:2
Kacper Kuziak Polska 05.01.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
005
1
MUKS II Jedynka Pszów Naprzód II Borucin 8:2 Szczegóły
2020-10-15
g. 18:00
007
2
Naprzód II Borucin AKS II Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
014
3
LKS Strażak II Mikołów Naprzód II Borucin 2:8 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
018
4
Naprzód II Borucin GKS Gwarek II Ornontowice 9:1 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00
023
5
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska Naprzód II Borucin 3:7 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
029
6
Naprzód II Borucin LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
2020-11-23
g. 18:00
032
7
LKS Strażak III Mikołów Naprzód II Borucin 0:10 Szczegóły
2020-11-28
g. 18:00
040
8
Naprzód II Borucin MUKS Czerwionka 8:2 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:00
041
9
UKTS Sokół III Orzesze Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2021-03-11
g. 17:30
002
10
LKS Wilki II Wilcza Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
007
11
AKS II Mikołów Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
012
12
Naprzód II Borucin LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
017
13
GKS Gwarek II Ornontowice Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
022
14
MUKS Czerwionka Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
027
15
Naprzód II Borucin MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
032
16
Naprzód II Borucin UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
037
17
Naprzód II Borucin LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
041
18
Naprzód II Borucin MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły