Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
AKS II Mikołów
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
hala MOSiR Mikołów , Bandurskiego 1a
Telefon:
513-411-743
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
hala MOSiR Mikołów , Bandurskiego 1a
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:


Osoba odpowiedzialna:
Sabina Wyrobek
513-411-743
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3a
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jakub Skrzypczyk Polska 30.04.2002 7 7 7:7
Rafał Komandzik Polska 22.04.1999 6 0 6:0
Patryk Gatner Polska 20.11.1999 5 12 5:12
Piotr Adamus Polska 20.03.1989 3 7 3:7
Przemysław Łukaszewski Polska 22.12.1980 2 10 2:10
Julien Secher Polska 10.04.1978 2 0 2:0
Łukasz Pięciak Polska 08.04.1983 1 0 1:0
Grzegorz Ziętara Polska 17.01.1969 1 1 1:1
Kamil Jendrusz Polska 28.04.2008 0 4 0:4
Marcin Getler Polska 30.03.2008 0 0 0:0
Łukasz Kochańczyk Polska 23.02.2001 0 0 0:0
Hubert Ziętara Polska 12.07.2006 0 4 0:4
Artur Bomba Polska 24.09.1993 0 0 0:0
Weronika Lewandowska Polska 03.09.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
004
1
AKS II Mikołów MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
2020-10-15
g. 18:00
007
2
Naprzód II Borucin AKS II Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
015
3
AKS II Mikołów MUKS II Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
016
4
AKS II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 5:5 Szczegóły
2020-11-06
g. 18:00
025
5
LKS Strażak II Mikołów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
027
6
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 2:8 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
034
7
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska AKS II Mikołów 8:2 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00
038
8
AKS II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2020-12-15
g. 17:30
043
9
LKS Strażak III Mikołów AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
003
10
UKTS Sokół III Orzesze AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
007
11
AKS II Mikołów Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
011
12
MUKS II Jedynka Pszów AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
020
13
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
025
14
AKS II Mikołów LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
030
15
AKS II Mikołów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
034
16
GKS Gwarek II Ornontowice AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00
039
17
MUKS Czerwionka AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00
043
18
AKS II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły