Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  Rudolf Steuer
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
782468502
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota Łabędzka, ul. Szkolna 1
Prezes Klubu:
Rudolf Steuer
782468502
Osoba odpowiedzialna:
Rudolf Steuer
782468502
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Grzegorz Procek Polska 25.03.1984 8 4 8:4
Adrian Burkacki Polska 10.06.1988 8 6 8:6
Rudolf Steuer Polska 10.02.1960 7 10 7:10
Tadeusz Wandas Polska 18.10.1969 6 10 6:10
Krzysztof Wandas Polska 21.07.1992 1 12 1:12
Iwona Steuer Polska 01.03.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
003
1
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2020-10-12
g. 18:00
007
2
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice 1:9 Szczegóły
2020-10-20
g. 18:45
011
3
KŚ AZS Politechnika Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2020-12-16
g. 18:00
020
4
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 6:4 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:00
025
5
ULKS Pławniowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
2020-11-18
g. 18:00
030
6
UKS Feniks Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2020-11-23
g. 18:00
034
7
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-12-21
g. 19:00
039
8
LKS Strażak Mikołów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
2020-12-07
g. 18:00
043
9
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 4:6 Szczegóły
2021-03-01
g. 18:00
004
10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 18:00
008
11
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
013
12
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 17:30
019
13
KTS IV Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
022
14
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
030
15
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
031
16
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
040
17
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
042
18
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły