Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Katowice, ul. Jagiellońska 28 Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Telefon:
500 335 056,
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzesiczak Mariusz
500 335 056,
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 9 15 62:28
2. MCKS Czeladź 9 14 55:35
3. AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 9 12 53:37
4. UKS Energia Siewierz 9 12 49:41
5. LKS Grom Złota Dama Poczesna 9 11 45:45
6. KTS I Lędziny 9 7 45:45
7. KS VIRET CMC Zawiercie II 9 7 40:50
8. KS Unia Kalety 9 6 39:51
9. KTS II Lędziny 9 4 36:54
10. UKS Ikar Mierzęcice 9 2 26:64

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Piotr Kaczyński Polska 13.08.1991 13 5 13:5
Jakub Nowak Polska 12.09.2001 11 5 11:5
Mariusz Grzesiczak Polska 05.12.1973 9 4 9:4
Piotr Luksa Polska 28.07.1989 7 9 7:9
Dariusz Kleczko Polska 16.12.1995 1 3 1:3
Szymon Gruca Polska 22.10.1995 0 5 0:5
Kacper Puklicki Polska 24.05.1996 0 0 0:0
Krystian Motyka Polska 13.02.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
004
1
MCKS Czeladź AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 6:4 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
008
2
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
012
3
LKS Grom Złota Dama Poczesna AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 7:3 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
016
4
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
2020-11-06
g. 17:30
024
5
UKS Ikar Mierzęcice AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 3:7 Szczegóły
2020-12-03
g. 18:00
030
6
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KS VIRET CMC Zawiercie II 9:1 Szczegóły
2020-11-25
g. 17:30
035
7
UKS Energia Siewierz AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 5:5 Szczegóły
2020-12-02
g. 18:00
040
8
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KTS II Lędziny 7:3 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00
044
9
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KTS I Lędziny 5:5 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
003
10
KS Unia Kalety AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
008
11
KS VIRET CMC Zawiercie II AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2021-03-15
g. 18:00
014
12
KTS I Lędziny AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
017
13
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
025
14
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
026
15
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
035
16
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
037
17
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
044
18
KTS II Lędziny AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły