Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Grom Złota Dama Poczesna
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Poczesna, ul. Szkolna 2 SP im. Gustawa Morcinka
Telefon:
691 034 885
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Pałasz Henryk
691 034 885
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 9 15 62:28
2. MCKS Czeladź 9 14 55:35
3. AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 9 12 53:37
4. UKS Energia Siewierz 9 12 49:41
5. LKS Grom Złota Dama Poczesna 9 11 45:45
6. KTS I Lędziny 9 7 45:45
7. KS VIRET CMC Zawiercie II 9 7 40:50
8. KS Unia Kalety 9 6 39:51
9. KTS II Lędziny 9 4 36:54
10. UKS Ikar Mierzęcice 9 2 26:64

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Dariusz Molenda Polska 18.07.1971 14 4 14:4
Jerzy Michalik Polska 13.04.1970 7 7 7:7
Mariusz Sikora Polska 19.11.1974 6 12 6:12
Kacper Sławiński Polska 16.10.2003 4 2 4:2
Cezary Pawlik Polska 26.06.1964 3 3 3:3
Artur Sosna Polska 29.08.1977 2 6 2:6
Tomasz Zajko Polska 26.07.1965 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-08
g. 18:00
002
1
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
007
2
KS VIRET CMC Zawiercie II LKS Grom Złota Dama Poczesna 5:5 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
012
3
LKS Grom Złota Dama Poczesna AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 7:3 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
017
4
KTS II Lędziny LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
2020-12-17
g. 18:30
022
5
LKS Grom Złota Dama Poczesna KTS I Lędziny 6:4 Szczegóły
2020-11-18
g. 17:30
027
6
MCKS Czeladź LKS Grom Złota Dama Poczesna 7:3 Szczegóły
2020-12-03
g. 18:30
032
7
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
2020-12-02
g. 17:30
037
8
UKS Energia Siewierz LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
2020-12-10
g. 19:00
041
9
KS Unia Kalety LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
2021-03-01
g. 18:00
005
10
KTS I Lędziny LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 18:00
006
11
UKS Ikar Mierzęcice LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
015
12
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
017
13
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
024
14
LKS Grom Złota Dama Poczesna MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
028
15
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
033
16
LKS Grom Złota Dama Poczesna KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
039
17
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS Unia Kalety -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
042
18
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS VIRET CMC Zawiercie II -:- Szczegóły