Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół II Orzesze
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 5, Orzesze-Zazdrość, ul. Żorska 101
Telefon:
502 298 539
E-mail:
WWW:
ukts.sokolorzesze@gmail.com
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:
Jurowicz Grzegorz
502 298 539
Osoba odpowiedzialna:
Jurowicz Grzegorz
502 298 539
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 9 16 61:29
2. MOSIR Łaziska Górne 9 14 62:28
3. KS Bojanów 9 14 57:33
4. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 11 53:37
5. LKS Rój Żory 9 8 44:46
6. KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 9 7 41:49
7. LKS Wilki Wilcza 9 7 41:49
8. GKS Gwarek Ornontowice 9 7 33:57
9. GUKS Lider Gaszowice 9 6 35:55
10. KS II Bojanów 9 0 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jerzy Pełka Polska 11.01.1969 16 2 16:2
Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 12 2 12:2
Piotr Przewłocki Polska 01.11.2006 9 9 9:9
Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 8 6 8:6
Jacek Przewłocki Polska 22.07.1975 2 0 2:0
Marek Tkocz Polska 12.11.1975 1 1 1:1
Michał Klejnot Polska 23.09.1968 1 3 1:3
Marcin Smakowski Polska 07.02.1987 0 0 0:0
Zbigniew Mrozik Polska 11.02.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-12-18
g. 18:00
001
4LMB 1
UKTS Sokół II Orzesze MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:00
006
4LMB 2
KS II Bojanów UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00
011
4LMB 3
UKTS Sokół II Orzesze LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
016
4LMB 4
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
2021-03-12
g. 19:00
021
4LMB 5
UKTS Sokół II Orzesze KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
2020-11-17
g. 18:00
026
4LMB 6
LKS Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2020-11-27
g. 19:00
031
4LMB 7
UKTS Sokół II Orzesze GUKS Lider Gaszowice 7:3 Szczegóły
2020-12-02
g. 18:00
036
4LMB 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2020-12-11
g. 19:00
041
4LMB 9
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów 4:6 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:00
001
4LMB 10
UKTS Sokół II Orzesze KS II Bojanów -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
010
4LMB 11
GUKS Lider Gaszowice UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
012
4LMB 12
UKTS Sokół II Orzesze GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
019
4LMB 13
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
023
4LMB 14
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
028
4LMB 15
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
034
4LMB 16
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
037
4LMB 17
KS Bojanów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
045
4LMB 18
MOSIR Łaziska Górne UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły