Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KTS III Gliwice
2. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607442978
E-mail:
ktsgliwice@gmail.com
WWW:
ktsgliwice.com
Adres hali podstawowej:
ul.Rubinowa 16a, ZSP nr.13
Prezes Klubu:
Dariusz Steuer
607442978
dario-81@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607442978
dario-81@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Bartosz Kwodawski Polska 09.04.1980 10 8 29:23
Szymon Radło Polska 24.03.2001 9 11 25:31
Krzysztof Gumiński Polska 03.11.2003 12 5 24:10
Dariusz Steuer Polska 19.09.1981 11 6 22:12
Jarosław Tomicki Polska 17.11.1980 4 0 12:0
Jakub Masłowski Polska 10.01.1996 2 0 6:0
Grzegorz Felkel Polska 07.08.1998 2 0 6:0
Karol Szotek Polska 02.01.1981 0 0 0:0
Wacław Suchecki Polska 19.03.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-18
g. 18:00
004
1
KS Naprzód Borucin KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
2020-10-05
g. 19:00
010
2
KTS III Gliwice MKS Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
2020-10-02
g. 18:00
015
3
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KTS III Gliwice 3:7 Szczegóły
2020-10-15
g. 17:30
023
4
KTS III Gliwice KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
2020-11-06
g. 18:00
026
5
KTS Lew Głubczyce KTS III Gliwice 6:4 Szczegóły
2020-10-29
g. 17:30
036
6
KTS III Gliwice LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00
048
8
LUKS Węgierska Górka KTS III Gliwice 1:9 Szczegóły
2020-12-10
g. 17:30
050
9
KTS III Gliwice KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10:0 Szczegóły
2020-12-04
g. 17:30
059
10
MUKS Jedynka Pszów KTS III Gliwice 7:3 Szczegóły
2020-12-17
g. 17:30
063
11
KTS III Gliwice KS Mysław 6:4 Szczegóły
2021-02-24
g. 18:00
003
12
KTS III Gliwice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 17:30
010
13
KTS III Gliwice LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
2021-03-08
g. 18:00
016
14
KS Mysław KTS III Gliwice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 18:00
021
15
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KTS III Gliwice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 18:00
029
16
KS Viret CMC Zawiercie KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 17:30
032
17
KTS III Gliwice KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 17:30
042
18
KTS III Gliwice KTS Lew Głubczyce -:- Szczegóły
2021-04-30
g. 19:00
054
20
MKS Czechowice-Dziedzice KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 17:30
056
21
KTS III Gliwice MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-05-14
g. 18:00
065
22
LZS Odra Kąty Opolskie KTS III Gliwice -:- Szczegóły