Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS Jedynka Pszów
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Pszów, ul. Traugutta 12 (obok dworca PKP), SP. 1
Telefon:
z 604 621 281
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszów, ul. Traugutta 12 (obok dworca PKP), SP. 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Miller Grzegorz
z 604 621 281
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Mateusz Lasota Polska 04.06.1995 15 5 45:15
Marek Kowol Polska 08.10.2000 14 6 42:18
Łukasz Borek Polska 25.04.1989 14 6 28:12
Mateusz Kempa Polska 11.01.2000 14 4 28:8
Marcin Lasota Polska 18.05.2002 1 1 2:2
Adam Sławacki Polska 08.08.2007 0 0 0:0
Kamil Borek Polska 27.01.2000 0 0 0:0
Dawid Stużyński Polska 11.04.2005 0 0 0:0
Mateusz Kabut Polska 30.01.2004 0 0 0:0
Marek Kaczorek Polska 05.04.1963 0 0 0:0
Szymon Święcicki Polska 07.10.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-18
g. 18:00
006
1
MUKS Jedynka Pszów KS Orthomedyk Spin Częstochowa 7:3 Szczegóły
2020-09-30
g. 18:00
018
3
KS Mysław MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
2020-10-16
g. 18:00
020
4
MUKS Jedynka Pszów KS Naprzód Borucin 7:3 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00
029
5
MKS Czechowice-Dziedzice MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00
033
6
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
2020-12-21
g. 18:00
040
7
KS Viret CMC Zawiercie MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
2020-11-12
g. 18:00
046
8
MUKS Jedynka Pszów KTS Lew Głubczyce 9:1 Szczegóły
2020-11-27
g. 18:00
051
9
LZS Odra Kąty Opolskie MUKS Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
2020-12-04
g. 17:30
059
10
MUKS Jedynka Pszów KTS III Gliwice 7:3 Szczegóły
2020-12-18
g. 18:00
062
11
LUKS Węgierska Górka MUKS Jedynka Pszów 1:9 Szczegóły
2021-03-05
g. 17:30
012
13
MUKS Jedynka Pszów LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
2021-03-12
g. 18:30
014
14
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-03-19
g. 17:30
023
15
MUKS Jedynka Pszów LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 17:30
027
16
MUKS Jedynka Pszów KS Mysław -:- Szczegóły
2021-04-09
g. 18:00
034
17
KS Orthomedyk Spin Częstochowa MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-04-16
g. 17:30
040
18
MUKS Jedynka Pszów KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
2021-04-23
g. 18:00
045
19
KS Naprzód Borucin MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-04-30
g. 18:00
053
20
KTS Lew Głubczyce MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-05-06
g. 17:30
056
21
KTS III Gliwice MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2021-05-14
g. 17:30
066
22
MUKS Jedynka Pszów MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły