Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Czechowice-Dziedzice
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ligota, ul. Bory 2, SP nr 2 w Ligocie
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, ul. Bory 2, SP nr 2 w Ligocie
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ramenda Krzysztof
602 309 192
Osoba odpowiedzialna:
Szary Tomasz
505 720 869
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Adam Ramenda Polska 08.10.1995 13 7 39:21
Błażej Cioch Polska 06.01.1987 18 2 36:4
Sebastian Jemilianowicz Polska 22.05.1997 9 11 27:33
Dawid Grabski Polska 22.07.1987 13 7 26:14
Mateusz Gawlas Polska 28.12.2009 0 0 0:0
Paweł Wróbel Polska 21.06.1991 0 0 0:0
Paweł Polok Polska 11.07.2006 0 0 0:0
Krzysztof Ramenda Polska 05.06.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-18
g. 18:00
003
1
MKS Czechowice-Dziedzice LZS Odra Kąty Opolskie 10:0 Szczegóły
2020-10-05
g. 19:00
010
2
KTS III Gliwice MKS Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
2020-10-02
g. 19:00
016
3
MKS Czechowice-Dziedzice LUKS Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2020-10-16
g. 18:00
021
4
KS Orthomedyk Spin Częstochowa MKS Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00
029
5
MKS Czechowice-Dziedzice MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
032
6
KS Mysław MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
2020-11-06
g. 18:00
042
7
MKS Czechowice-Dziedzice KS Naprzód Borucin 8:2 Szczegóły
2020-11-27
g. 18:00
054
9
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00
056
10
MKS Czechowice-Dziedzice KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
2020-12-18
g. 18:00
065
11
KTS Lew Głubczyce MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00
002
12
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
2021-03-05
g. 19:00
011
13
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
015
14
LUKS Węgierska Górka MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
2021-03-19
g. 19:00
022
15
MKS Czechowice-Dziedzice KS Mysław -:- Szczegóły
2021-03-26
g. 19:00
028
16
MKS Czechowice-Dziedzice KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
2021-04-09
g. 18:00
033
17
KS Viret CMC Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
2021-04-16
g. 18:00
041
18
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
2021-04-23
g. 19:00
044
19
MKS Czechowice-Dziedzice KTS Lew Głubczyce -:- Szczegóły
2021-04-30
g. 19:00
054
20
MKS Czechowice-Dziedzice KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2021-05-14
g. 17:30
066
22
MUKS Jedynka Pszów MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły