Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS III Chorzów
1. Śląska Liga Amatorów
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Król Janusz
506955515
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Dariusz Ścigany Polska 26.01.1993 15 24 15:24
Marian Richta Polska - 8 25 8:25
Bogusław Król Polska 26.05.1966 6 12 6:12
Janusz Król Polska 26.05.1966 1 17 1:17
Sławomir Krzykała Polska - 0 0 0:0
Przemysław Kucharski Polska - 0 0 0:0
Szymon Szafarczyk Polska - 0 0 0:0
Radosław Doman Polska - 0 0 0:0
Marcin Tomanek Polska - 0 0 0:0
Daniel Wons Polska - 0 0 0:0
Szymon Sopolski Polska 30.11.2007 0 0 0:0
Sebastian Magrowski Polska - 0 0 0:0
Bartłomiej Bzdak Polska - 0 0 0:0
Łukasz Francka Polska 02.01.1986 0 0 0:0
Adam Ruszkiewicz Polska - 0 9 0:9
Adam Cypek Polska 16.01.1985 0 0 0:0
Dawid Okwiek Polska - 0 0 0:0
Krzysztof Knapek Polska - 0 0 0:0
Anna Kula Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-19
g. 17:30

1
UKS III Chorzów ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
2019-09-23
g. 19:00

2
KTS Gliwice UKS III Chorzów 9:1 Szczegóły
2019-10-10
g. 17:30

3
UKS Chorzów UKS III Chorzów 10:0 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

4
UKS III Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2019-11-07
g. 17:30

5
UKS III Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 3:7 Szczegóły
2019-11-18
g. 18:00

6
LKS Strażak Mikołów UKS III Chorzów 9:1 Szczegóły
2019-11-25
g. 18:00

7
Schodbud Mysłowice UKS III Chorzów 4:6 Szczegóły
2019-11-28
g. 17:30

8
UKS III Chorzów UKS II Chorzów 2:8 Szczegóły
2019-12-19
g. 18:00

9
UKS Huragan Sosnowiec UKS III Chorzów 4:6 Szczegóły
2020-01-30
g. 18:00

10
UKS III Chorzów UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
2020-02-06
g. 18:30

11
ALTS Poczesna UKS III Chorzów 10:0 Szczegóły
2020-02-20
g. 17:30

12
UKS III Chorzów KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
2020-02-27
g. 17:30

13
UKS III Chorzów LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
2020-03-13
g. 17:30

14
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2020-03-19
g. 17:30

15
UKS II Chorzów UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2020-04-02
g. 17:30

16
UKS III Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2020-04-09
g. 19:00

17
UKS Wolej Ruda Śląska UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2020-04-23
g. 17:30

18
UKS III Chorzów Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły