Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Schodbud Mysłowice
1. Śląska Liga Amatorów
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Mysłowice, ul. Powstańców 23
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ptaszek Grzegorz
601425464
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Piotr Fafiński Polska - 20 15 20:15
Grzegorz Ptaszek Polska - 7 29 7:29
Krzysztof Zięty Polska 02.12.1976 5 16 5:16
Paweł Wons Polska - 5 7 5:7
Artur Gwizdon Polska - 1 4 1:4
Henryk Różalski Polska 14.07.1953 1 7 1:7
Rafał Cieluszke Polska - 0 0 0:0
Jan Jakubiak Polska - 0 0 0:0
Maciej Ptaszek Polska - 0 0 0:0
Henryk Giel Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-16
g. 18:00

1
Schodbud Mysłowice UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
2019-09-26
g. 17:30

2
UKS II Chorzów Schodbud Mysłowice 9:1 Szczegóły
2019-10-14
g. 18:00

3
Schodbud Mysłowice ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
2019-10-21
g. 19:00

4
KTS Gliwice Schodbud Mysłowice 10:0 Szczegóły
2019-11-04
g. 18:00

5
Schodbud Mysłowice LKS Strażak Mikołów 10:0 Szczegóły
2019-11-21
g. 18:00

6
UKS Huragan Sosnowiec Schodbud Mysłowice 5:5 Szczegóły
2019-11-25
g. 18:00

7
Schodbud Mysłowice UKS III Chorzów 4:6 Szczegóły
2019-12-16
g. 18:00

8
Schodbud Mysłowice UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
2019-12-27
g. 19:00

9
UKS Wolej Ruda Śląska Schodbud Mysłowice 9:1 Szczegóły
2020-01-30
g. 18:30

10
ALTS Poczesna Schodbud Mysłowice 9:1 Szczegóły
2020-02-03
g. 18:00

11
Schodbud Mysłowice KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
2020-02-17
g. 18:00

12
Schodbud Mysłowice UKS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2020-02-28
g. 17:30

13
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy Schodbud Mysłowice 5:5 Szczegóły
2020-03-12
g. 17:30

14
UKS Chorzów Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
2020-03-16
g. 18:00

15
Schodbud Mysłowice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2020-04-03
g. 18:00

16
LKS Strażak Mikołów Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
2020-04-06
g. 18:00

17
Schodbud Mysłowice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2020-04-23
g. 17:30

18
UKS III Chorzów Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły