Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Huragan Sosnowiec
2. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 392 436
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Legionów 21, 41-200 Sosnowiec
(Szkoła Podstawowa nr 6)
Prezes Klubu:
Stanisław Szydło
502 392 436
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Szydło
502 392 436
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Joola *** Prime ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Polonia II Bytom 14 28 126:14
2. MKS Czechowice Dziedzice 15 27 111:39
3. KS Naprzód Borucin 14 21 85:55
4. KS Mysław Mysłowice 15 15 75:75
5. AKS Mikołów 14 13 56:84
6. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 14 12 73:67
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 12 71:79
8. UKS Huragan Sosnowiec 14 9 53:87
9. KS AZS Politechnika Gliwice 15 5 40:110
10. LZS Chespa Żywocice 14 2 30:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04705 Szymon Twardowski Polska 03.10.1997 13 15 39:45
04703 Aleksander Szydło Polska 28.09.1995 12 16 28:38
04704 Stanisław Szydło Polska 08.04.1970 9 11 23:33
04702 Michał Skórski Polska 12.11.1999 9 19 18:38
04698 Adam Babicz Polska 08.02.1999 0 8 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-09
g. 18:30
005
1
KS Mysław Mysłowice UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
2019-09-27
g. 18:00
007
2
UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
014
3
TS Kuźnia Martex Rybnik UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00
018
4
UKS Huragan Sosnowiec KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
023
5
Polonia II Bytom UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
2019-11-15
g. 18:00
029
6
UKS Huragan Sosnowiec KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
032
7
LZS Chespa Żywocice UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00
040
8
UKS Huragan Sosnowiec AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
2019-12-20
g. 19:00
041
9
KS AZS Politechnika Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2020-01-10
g. 18:00
003
10
KS Naprzód Borucin UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
2020-01-31
g. 19:00
009
11
MKS Czechowice Dziedzice UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2020-02-07
g. 18:00
012
12
UKS Huragan Sosnowiec Polonia II Bytom 0:10 Szczegóły
2020-02-28
g. 18:00
020
13
UKS Huragan Sosnowiec KS AZS Politechnika Gliwice 7:3 Szczegóły
2020-03-06
g. 18:00
021
14
UKS Huragan Sosnowiec LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
2020-03-13
g. 18:30
030
15
AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2020-03-20
g. 18:00
032
16
UKS Huragan Sosnowiec TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
2020-03-27
g. 18:00
039
17
KS Orthomedyk Spin Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2020-04-03
g. 18:00
043
18
UKS Huragan Sosnowiec KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły