Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Mikołów
Liga Terenowa
Rok powstania:  2005
Trener:  Antoni Biaduń
©

Adres korespondencyjny:
43-190 Mikołów ul.Wolności 18
Telefon:
514-824-660
E-mail:
junior.paniowy@interia.pl
WWW:
http://strazakmikolow.dbv.pl
Adres hali podstawowej:
Mikołów - Paniowy ul. Wolności 27 S.P. nr 8
Prezes Klubu:
Piotr Tabacki

Osoba odpowiedzialna:
Kazimierz Kuchta
514-824-660
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Noglik
512-003-364
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KŚ AZS Politechnika II Gliwice 12 22 106:14
2. UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 12 18 70:50
3. LKS Strażak III Mikołów 12 15 63:57
4. LKS Wilki II Wilcza 12 14 68:52
5. LKS Naprzód II Świbie 12 8 49:71
6. STS II Żernica 12 4 35:85
7. ULKS Ruch II Pniów 12 3 29:91

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07514 Łukasz Noglik Polska 05.07.1985 12 12 12:12
07510 Marcin Kuchta Polska 28.10.1991 11 3 11:3
07513 Tadeusz Lechowski Polska 15.01.1954 9 5 9:5
09876 Agata Kucharczyk Polska 14.09.1999 9 4 9:4
07506 Ryszard Kaczmarek Polska 10.06.1957 7 15 7:15
07525 Maciej Urbaś Polska 10.01.2000 2 4 2:4
07515 Michał Nowak Polska 11.05.1994 0 0 0:0
09877 Agnieszka Kucharczyk Polska 14.09.1999 0 1 0:1
07512 Michał Kuta Polska 03.01.1999 0 0 0:0
07519 Marcin Słowik Polska 19.05.1999 0 0 0:0
07500 Daniel Biernacki Polska 29.07.1992 0 0 0:0
07523 Tomasz Tabacki Polska 16.02.1993 0 2 0:2
07511 Sebastian Kuchta Polska 14.09.1989 0 0 0:0
07517 Daniel Rygus Polska 25.07.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 18:00
002
1
LKS Strażak III Mikołów LKS Naprzód II Świbie 6:4 Szczegóły
2018-10-23
g. 18:30
005
2
ULKS Ruch II Pniów LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-11-09
g. 18:00
008
3
LKS Strażak III Mikołów STS II Żernica 8:2 Szczegóły
2018-11-21
g. 17:00
011
4
KŚ AZS Politechnika II Gliwice LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
2018-12-21
g. 18:00
016
6
LKS Strażak III Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 3:7 Szczegóły
2019-01-15
g. 18:00
019
7
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
2019-03-08
g. 18:00
006
9
LKS Strażak III Mikołów ULKS Ruch II Pniów 10:0 Szczegóły
2019-03-15
g. 18:00
009
10
STS II Żernica LKS Strażak III Mikołów 4:6 Szczegóły
2019-03-22
g. 18:00
012
11
LKS Naprzód II Świbie LKS Strażak III Mikołów 2:8 Szczegóły
2019-03-29
g. 18:00
013
12
LKS Strażak III Mikołów KŚ AZS Politechnika II Gliwice 0:10 Szczegóły
2019-04-05
g. 17:30
017
13
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Strażak III Mikołów 4:6 Szczegóły
2019-04-12
g. 18:00
020
14
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły