Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MOSIR Łaziska Górne
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
511 078 472
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Drwięga
511 078 472
Osoba odpowiedzialna:
Zenon Szczęsny
514 062 860
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 21 38 164:46
2. GKS Gwarek Ornontowice 21 35 153:57
3. LKS Czarni I Gorzyce 21 31 134:76
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 21 30 121:89
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 21 18 86:124
8. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
9. MOSIR Łaziska Górne 21 15 99:111
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. UKTS Sokół III Orzesze 21 5 54:156
12. GKS Gwarek II Ornontowice 21 2 46:164

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00606 Rafał Brząkalik Polska 23.10.2001 29 11 29:11
00598 Wojciech Drwięga Polska 18.05.1964 21 13 21:13
00600 Marek Jaworski Polska 28.09.1957 13 12 13:12
00602 Przemysław Łukaszewski Polska 22.12.1980 7 15 7:15
00607 Łukasz Kołodziej Polska 08.12.2002 7 23 7:23
00601 Czesław Kołodziej Polska 02.05.1973 3 10 3:10
00599 Bartosz Gieroń Polska 14.07.1992 1 3 1:3
09286 Bartłomiej Ciałoń Polska 05.11.2004 0 0 0:0
09287 Tomasz Ciałoń Polska 25.01.2009 0 0 0:0
00608 Alicja Rzepka Polska 06.02.2012 0 0 0:0
4309 Kamil Widenka Polska 22.11.2007 0 0 0:0
09288 Bartłomiej Niemiec Polska 09.08.2011 0 0 0:0
09285 Franciszek Niemiec Polska 29.09.2008 0 0 0:0
00604 Marek Biela Polska 17.07.2006 0 0 0:0
00605 Wiktor Biela Polska 28.06.2009 0 0 0:0
09289 Kamil Eichner Polska 31.07.2011 0 0 0:0
00603 Grzegorz Rzepka Polska 21.10.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:30
070
1
MUKS Jedynka II Pszów MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
075
2
MOSIR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
2018-10-17
g. 17:30
080
3
LKS Czarni I Gorzyce MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
085
4
MOSIR Łaziska Górne KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
096
5
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
101
6
MOSIR Łaziska Górne GKS Gwarek Ornontowice 2:8 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
107
7
Naprzód II Borucin MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
2018-11-26
g. 18:30
112
8
LKS Strażak II Mikołów MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
120
9
GKS Gwarek II Ornontowice MOSIR Łaziska Górne 3:7 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
126
10
MOSIR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
131
11
UKTS Sokół III Orzesze MOSIR Łaziska Górne 3:7 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
004
12
KS II Bojanów MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
009
13
GKS Gwarek Ornontowice MOSIR Łaziska Górne 8:2 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
014
14
MOSIR Łaziska Górne LKS Czarni I Gorzyce 5:5 Szczegóły
2019-02-27
g. 17:30
019
15
TS Kuźnia Martex II Rybnik MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
030
16
MOSIR Łaziska Górne MUKS Jedynka II Pszów 5:5 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
035
17
MOSIR Łaziska Górne MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
041
18
MOSIR Łaziska Górne GKS Gwarek II Ornontowice 10:0 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
046
19
MOSIR Łaziska Górne Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
054
20
MOSIR Łaziska Górne LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
2019-04-10
g. 17:30
060
21
TS Kuźnia Martex III Rybnik MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
065
22
MOSIR Łaziska Górne UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły