Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ligota Łabędzka ul.szkolna 45
Telefon:
782 468 502
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota Łabędzka, ul. Szkolna 1
Prezes Klubu:
Rudolf Steuer

Osoba odpowiedzialna:
Rudolf Steuer
782 468 502
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
S3 Andro
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08198 Adrian Burkacki Polska 10.06.1988 33 3 33:3
08204 Tadeusz Wandas Polska 18.10.1969 21 13 21:13
08200 Tomasz Słobodzian Polska 23.11.1988 20 14 20:14
08202 Rudolf Steuer Polska 10.02.1960 17 11 17:11
08203 Krzysztof Wandas Polska 21.07.1992 16 26 16:26
08201 Iwona Steuer Polska 01.03.1984 1 1 1:1
08199 Krzysztof Pindel Polska 28.03.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
129
5LMB 1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
134
5LMB 2
TTS POLONIA III Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
142
5LMB 3
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka STS Żernica 6:4 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
145
5LMB 4
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
155
5LMB 5
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS POLONIA IV Bytom 8:2 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
156
5LMB 6
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
2018-11-21
g. 17:00
167
5LMB 7
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
169
5LMB 8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
178
5LMB 9
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
182
5LMB 10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
189
5LMB 11
ULKS Pławniowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
003
5LMB 12
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
009
5LMB 13
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2019-01-30
g. 19:00
015
5LMB 14
KTS III Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
021
5LMB 15
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
027
5LMB 16
ULKS Ruch Pniów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
033
5LMB 17
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
2019-03-20
g. 17:30
039
5LMB 18
STS Żernica ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
045
5LMB 19
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS POLONIA III Bytom 8:2 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
050
5LMB 20
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 6:4 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
055
5LMB 21
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2019-04-24
g. 18:00
062
5LMB 22
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły