Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ATS II Ligota Łabędzka
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  2012
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ligota Łabędzka ul.szkolna 45
Telefon:
607442978
E-mail:
akademiats@akademiats.pl
WWW:
akademiats.pl
Adres hali podstawowej:
Poniszowice, ul Gliwicka 32
Prezes Klubu:
Dariusz Steuer
607442978
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Piekarczyk
600 155 977
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607 442 978
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08626 Andrzej Koźluk Polska 21.07.1961 17 8 17:8
09746 Sławomir Radło Polska 05.11.1966 7 10 7:10
09745 Jarosław Kozłowski Polska 14.10.1975 6 7 6:7
08629 Tomasz Piekarczyk Polska 21.04.1976 6 8 6:8
08627 Adam Makselon Polska 01.10.1972 6 10 6:10
08857 Adam Pasiński Polska 11.08.1975 2 15 2:15
Piotr Błachuciński Polska - 0 0 0:0
08623 Piotr Łagowski Polska 06.03.1972 0 10 0:10
09153 Marian Strzałka Polska 28.12.1952 0 0 0:0
08631 Grzegorz Procek Polska 25.03.1984 0 0 0:0
08633 Łukasz Strof Polska 19.11.1978 0 0 0:0
08625 Tomasz Jaworski Polska 26.03.1970 0 6 0:6
08635 Andrzej Żamojda Polska 05.12.1962 0 0 0:0
08622 Grzegorz Machał Polska 02.12.1982 0 18 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:30
127
5LMB 1
ATS II Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 4:6 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
136
5LMB 2
ULKS Pławniowice ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:30
140
5LMB 3
ATS II Ligota Łabędzka KTS III Gliwice 4:6 Szczegóły
2018-10-31
g. 18:00
147
5LMB 4
TTS POLONIA III Bytom ATS II Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30
153
5LMB 5
ATS II Ligota Łabędzka STS Żernica 1:9 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
158
5LMB 6
LKS Naprzód Świbie ATS II Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2018-11-22
g. 17:30
166
5LMB 7
ATS II Ligota Łabędzka TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
169
5LMB 8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:30
179
5LMB 9
ATS II Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
2018-12-13
g. 17:30
180
5LMB 10
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
2019-01-09
g. 18:00
191
5LMB 11
UKS Wolej Ruda Śląska ATS II Ligota Łabędzka 10:0 Szczegóły
2019-01-16
g. 17:30
004
5LMB 12
STS Żernica ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
009
5LMB 13
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2019-01-30
g. 17:00
014
5LMB 14
LKS Młodość Rudno ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2019-02-07
g. 17:30
019
5LMB 15
ATS II Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2019-03-07
g. 17:30
030
5LMB 16
ATS II Ligota Łabędzka TTS POLONIA III Bytom 5:5 Szczegóły
2019-03-14
g. 17:30
035
5LMB 17
ATS II Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 2:8 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
041
5LMB 18
ULKS Ruch Pniów ATS II Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
046
5LMB 19
TTS POLONIA IV Bytom ATS II Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-04-02
g. 19:00
054
5LMB 20
KTS III Gliwice ATS II Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
060
5LMB 21
UKS Feniks II Pyskowice ATS II Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-04-25
g. 17:30
065
5LMB 22
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice -:- Szczegóły