Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UGKS Sokół Zebrzydowice
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
506 059 019
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zebrzydowice, ul. Kochanowskiego 55,
SP w Zebrzydowicach
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Łosiński
506 059 019
Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Libiszewski
508 216 172
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 5 10 38:12
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 6 9 43:17
3. RKS Cukrownik Chybie 5 9 37:13
4. JKTS Jastrzębie 5 8 39:11
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 5 6 33:17
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 5 6 27:23
7. UKS Wisła Wiślanie 6 5 19:41
8. LITS Meble Anders III Żywiec 5 4 16:34
9. ULKS II Pszczyna 5 3 16:34
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 6 2 23:37
11. Fundacja Talent II Cieszyn 5 1 16:34
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 6 1 13:47

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06466 Wojciech Łosiński Polska 21.02.1993 7 3 7:3
06469 Jakub Szop Polska 17.03.1994 6 0 6:0
06465 Rafał Kleta Polska 09.01.1971 6 2 6:2
06468 Piotr Miklar Polska 23.05.1964 4 4 4:4
09684 Adam Łosiński Polska 23.09.1986 3 5 3:5
06462 Łukasz Bartnicki Polska 11.06.1981 0 0 0:0
06463 Tadeusz Brzezina Polska 06.11.1990 0 0 0:0
06464 Wojciech Giza Polska 08.03.1984 0 0 0:0
06470 Zdzisław Wanat Polska 28.08.1961 0 0 0:0
06467 Robert Makles Polska 29.08.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 18:00
193
5LMA 1
RKS Cukrownik Chybie UGKS Sokół Zebrzydowice 10:0 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
198
5LMA 2
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Pogórze 4:6 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
209
5LMA 3
UKS Wisła Wiślanie UGKS Sokół Zebrzydowice 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
214
5LMA 4
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
219
5LMA 5
PKS Olimpijczyk II Gilowice UGKS Sokół Zebrzydowice 1:9 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
224
5LMA 6
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
233
5LMA 7
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
239
5LMA 8
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00
244
5LMA 9
Fundacja Talent II Cieszyn UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
249
5LMA 10
JKTS Jastrzębie UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
256
5LMA 11
UGKS Sokół Zebrzydowice ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły