Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół II Orzesze
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze-Zawada SP nr.3 ul. Szkolna 44
Prezes Klubu:
Jurowicz Grzegorz

Osoba odpowiedzialna:
Jurowicz Grzegorz
502-298-539
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 13 26 105:25
2. LKS Wilki Wilcza 13 21 84:46
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 13 20 80:50
4. KS Bojanów 13 14 71:59
5. UKTS Sokół II Orzesze 13 14 66:64
6. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 13 10 60:70
7. LKS Rój Żory 13 10 54:76
8. JKTS Jastrzębie Zdrój 13 8 50:80
9. GKS Gwarek Ornontowice 13 6 52:78
10. STS Żernica 13 1 28:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08067 Grzegorz Jurowicz Polska 1978 19 5 19:5
08069 Jan Orszulik Polska 1985 16 10 16:10
08073 Marek Tkocz Polska 1975 7 7 7:7
08071 Marcin Smakowski Polska 1987 6 7 6:7
08072 Wacław Suchecki Polska 1968 4 0 4:0
08076 Igor Orszulik Polska 2013 2 21 2:21
08077 Kacper Tomaszewski Polska 2009 0 0 0:0
08068 Sebastian Mrozik Polska 1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-03
g. 18:00
218
4LMB 1
LKS Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
2023-10-11
g. 19:00
220
4LMB 2
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:00
227
4LMB 3
STS Żernica UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2023-10-25
g. 19:00
231
4LMB 4
UKTS Sokół II Orzesze KS Naprzód II Borucin 1:9 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
236
4LMB 5
KS Bojanów UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2023-11-15
g. 19:00
242
4LMB 6
UKTS Sokół II Orzesze TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
2023-11-22
g. 18:00
245
4LMB 7
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
2023-12-01
g. 19:00
253
4LMB 8
UKTS Sokół II Orzesze GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
2023-12-13
g. 18:00
254
4LMB 9
JKTS Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
2024-01-23
g. 19:00
702
4LMB 10
UKTS Sokół II Orzesze JKTS Jastrzębie Zdrój 5:5 Szczegóły
2024-01-24
g. 18:00
707
4LMB 11
TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
2024-02-14
g. 19:00
713
4LMB 12
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów 5:5 Szczegóły
2024-02-21
g. 19:00
716
4LMB 13
UKTS Sokół II Orzesze STS Żernica 7:3 Szczegóły
2024-03-01
g. 17:30
722
4LMB 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2024-03-13
g. 19:00
724
4LMB 15
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
2024-03-22
g. 18:00
729
4LMB 16
KS Naprzód II Borucin UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2024-04-03
g. 18:00
734
4LMB 17
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2024-04-10
g. 19:00
742
4LMB 18
UKTS Sokół II Orzesze LKS Rój Żory -:- Szczegóły