Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bytom-Miechowice, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Bytom-Miechowice, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Prezes Klubu:
Napierała Michał
Napierała Michał
Osoba odpowiedzialna:
Napierała Michał
502 617 335
Napierała Michał
502 617 335
Osoba odpowiedzialna:
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Butterfly
Butterfly
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2022/2023
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Rok ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
06306 | Mateusz Błajet | Polska | 1996 | 19 | 7 | 19:7 |
06309 | Mieczysław Jeweczko | Polska | 1961 | 13 | 20 | 13:20 |
06311 | Mariusz Łęczycki | Polska | 1974 | 9 | 8 | 9:8 |
06308 | Jacek Groyecki | Polska | 1960 | 3 | 19 | 3:19 |
06310 | Leszek Lolo | Polska | 1971 | 3 | 14 | 3:14 |
06312 | Zbigniew Olejnik | Polska | 1972 | 2 | 12 | 2:12 |
06307 | Łukasz Francka | Polska | 1986 | 2 | 11 | 2:11 |
06313 | Piotr Wróbel | Polska | 1988 | 0 | 2 | 0:2 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2022-09-28 g. 18:00 |
4 1 |
TTS Polonia II Bytom | LKS Strażak Mikołów | 0:10 | Szczegóły |
2022-10-05 g. 19:00 |
8 2 |
UKS Solver Wolej Ruda Śląska | TTS Polonia II Bytom | 9:1 | Szczegóły |
2022-10-12 g. 19:00 |
12 3 |
LKS Młodość Rudno | TTS Polonia II Bytom | 7:3 | Szczegóły |
2022-10-19 g. 18:00 |
20 4 |
TTS Polonia II Bytom | STS Żernica | 5:5 | Szczegóły |
2022-10-28 g. 19:00 |
21 5 |
KTS VI Gliwice | TTS Polonia II Bytom | 7:3 | Szczegóły |
2022-11-07 g. 18:00 |
30 6 |
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka | TTS Polonia II Bytom | 9:1 | Szczegóły |
2022-11-16 g. 18:00 |
32 7 |
TTS Polonia II Bytom | LKS Naprzód Świbie | 5:5 | Szczegóły |
2022-11-30 g. 19:00 |
39 8 |
KTS V Gliwice | TTS Polonia II Bytom | 4:6 | Szczegóły |
2022-12-07 g. 18:00 |
43 9 |
TTS Polonia II Bytom | UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze | 6:4 | Szczegóły |
2023-02-08 g. 18:00 |
49 10 |
TTS Polonia II Bytom | ULKS Tajfun Ligota Łabędzka | 5:5 | Szczegóły |
2023-02-15 g. 17:30 |
53 11 |
STS Żernica | TTS Polonia II Bytom | 4:6 | Szczegóły |
2023-03-01 g. 18:00 |
58 12 |
TTS Polonia II Bytom | UKS Solver Wolej Ruda Śląska | 4:6 | Szczegóły |
2023-03-08 g. 18:00 |
64 13 |
LKS Strażak Mikołów | TTS Polonia II Bytom | 8:2 | Szczegóły |
2023-03-22 g. 18:00 |
67 14 |
TTS Polonia II Bytom | KTS V Gliwice | 2:8 | Szczegóły |
2023-04-05 g. 18:00 |
75 15 |
LKS Naprzód Świbie | TTS Polonia II Bytom | 10:0 | Szczegóły |
2023-04-12 g. 18:00 |
76 16 |
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze | TTS Polonia II Bytom | 7:3 | Szczegóły |
2023-04-19 g. 18:00 |
85 17 |
TTS Polonia II Bytom | LKS Młodość Rudno | 5:5 | Szczegóły |
2023-04-24 g. 18:00 |
87 18 |
TTS Polonia II Bytom | KTS VI Gliwice | 5:5 | Szczegóły |