Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Byczyna, Hala Sportowa ZS ul. Borkowska 3
Byczyna, Hala Sportowa ZS ul. Borkowska 3
Prezes Klubu:
Osoba odpowiedzialna:
Kochan Robert
607 725 963
Kochan Robert
607 725 963
Osoba odpowiedzialna:
Adres hali rezerwowej:
Byczyna, Hala Sportowa ZS ul. Poznańska 6
Byczyna, Hala Sportowa ZS ul. Poznańska 6
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Tibhar
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2022/2023
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Rok ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
02194 | Albin Sobczyk | Polska | 2000 | 22 | 22 | 52:60 |
02195 | Tobiasz Sobczyk | Polska | 2000 | 22 | 20 | 52:52 |
02189 | Piotr Cierniak | Polska | 1975 | 14 | 28 | 42:84 |
02196 | Jakub Swerhun | Polska | 1989 | 8 | 30 | 16:61 |
02191 | Przemysław Adamski | Polska | 1988 | 3 | 6 | 6:12 |
09295 | Paweł Skotnik | Polska | 2000 | 0 | 0 | 0:0 |
02188 | Maciej Kijak | Polska | 1993 | 0 | 1 | 0:3 |
02193 | Robert Kochan | Polska | 1966 | 0 | 0 | 0:0 |
08242 | Szymon Skotnik | Polska | 2005 | 0 | 0 | 0:0 |
02192 | Przemysław Bartnik | Polska | 1982 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2022-09-16 g. 18:00 |
2 1 |
ULKTS Pszczyna | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 8:2 | Szczegóły |
2022-09-21 g. 19:00 |
12 2 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | LZS Chespa Żywocice | 6:4 | Szczegóły |
2022-10-07 g. 19:00 |
13 3 |
LZS ISMe Zakrzów | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 3:7 | Szczegóły |
2022-10-14 g. 18:30 |
24 4 |
MKS II Czechowice-Dziedzice | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 8:2 | Szczegóły |
2022-10-19 g. 19:00 |
26 5 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | UKS Feniks Pyskowice | 6:4 | Szczegóły |
2022-10-26 g. 19:00 |
35 6 |
KTS IV Gliwice | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 9:1 | Szczegóły |
2022-11-02 g. 19:00 |
39 7 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | AKS Mikołów | 4:6 | Szczegóły |
2022-11-30 g. 18:00 |
46 8 |
LUKS Węgierska Górka | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 9:1 | Szczegóły |
2022-11-23 g. 19:00 |
52 9 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | KTS III Wolf Gliwice | 6:4 | Szczegóły |
2022-12-21 g. 18:00 |
57 10 |
LZS Odra Kąty Opolskie | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 8:2 | Szczegóły |
2022-12-19 g. 19:00 |
65 11 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | MOSIR Łaziska Górne | 6:4 | Szczegóły |
2023-02-03 g. 18:00 |
71 12 |
UKS Feniks Pyskowice | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 7:3 | Szczegóły |
2023-02-08 g. 19:00 |
75 13 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | MKS II Czechowice-Dziedzice | 4:6 | Szczegóły |
2023-02-15 g. 18:30 |
82 14 |
AKS Mikołów | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 7:3 | Szczegóły |
2023-02-22 g. 19:00 |
88 15 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | LUKS Węgierska Górka | 3:7 | Szczegóły |
2023-03-01 g. 19:00 |
93 16 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | ULKTS Pszczyna | 1:9 | Szczegóły |
2023-04-05 g. 18:00 |
101 17 |
MOSIR Łaziska Górne | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 2:8 | Szczegóły |
2023-04-12 g. 19:00 |
104 18 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | KTS IV Gliwice | 2:8 | Szczegóły |
2023-04-04 g. 19:00 |
114 19 |
KTS III Wolf Gliwice | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 6:4 | Szczegóły |
2023-04-11 g. 19:00 |
115 20 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | LZS ISMe Zakrzów | 9:1 | Szczegóły |
2023-04-21 g. 19:00 |
126 21 |
LZS Chespa Żywocice | GUKS Byczyna Progress Engineering Team | 9:1 | Szczegóły |
2023-04-26 g. 19:00 |
128 22 |
GUKS Byczyna Progress Engineering Team | LZS Odra Kąty Opolskie | 7:3 | Szczegóły |