Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders II Żywiec
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 207 229
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Mickiewicza 6, 34-300 Żywiec,
(Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Jurasz
504 207 229
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Schreiber
502 830 136
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
3S andro / Hanno
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia MARTEX Rybnik 22 40 186:34
2. UKTS Sokół IV Orzesze 22 33 136:84
3. KS Bojanów 22 30 130:90
4. Talent Sferawent Cieszyn 22 28 119:101
5. LUKS Węgierska Górka 22 27 133:87
6. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 27 125:95
7. KTS Lędziny 22 21 104:116
8. LKS Orzeł Kozy 22 21 96:124
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 25 126:94
2. UKTS Sokół III Orzesze 22 21 101:119
3. ULKTS Pszczyna 22 20 97:123
4. PKS Olimpijczyk Gilowice 22 17 92:128
5. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 16 91:129
6. LITS Meble Anders II Żywiec 22 14 88:132
7. LKS Pogórze 22 7 73:147
8. RKS Cukrownik Chybie 22 5 63:157
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05647 Bartosz Sobel Polska 26.04.2001 29 9 53:13
05645 Filip Rułka Polska 24.08.2003 23 21 37:35
05640 Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 11 15 17:23
05646 Maksymilian Rus Polska 03.11.2005 7 30 12:39
05637 Dominik Kufel Polska 25.08.1979 2 0 2:0
05648 Dawid Szymik Polska 31.12.2002 0 2 0:2
05652 Dawid Sulka Polska 06.06.1999 0 0 0:0
05642 Jan Wróbel Polska 20.09.1988 0 0 0:0
05653 Amanda Sudoł Polska 20.07.2004 0 0 0:0
09010 Małgorzata Pietraszko Polska 31.07.2009 0 0 0:0
Marcin Słowik Polska - 0 0 0:0
Jerzy Schreiber Polska 14.06.1948 0 4 0:4
05636 Jacek Stokłosa Polska 26.08.1967 0 0 0:0
05638 Michał Siwiec Polska 13.07.1997 0 0 0:0
05641 Tomasz Mika Polska 19.02.1989 0 2 0:2
05644 Karol Kufel Polska 02.08.2008 0 0 0:0
05650 Adam Jurasz Polska 15.12.1967 0 0 0:0
05643 Michał Gniadek Polska 09.09.2007 0 0 0:0
05654 Adam Gajewski Polska 13.07.1973 0 4 0:4
05651 Jakub Jurasz Polska 27.02.2001 0 0 0:0
05649 Piotr Sapiński Polska 08.09.2008 0 0 0:0
05639 Krzysztof Gancarczyk Polska 12.07.1997 0 17 0:17

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-27
g. 18:30
312
4LMB 1
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 3:7 Szczegóły
2017-10-06
g. 18:00
319
4LMB 2
KS Bojanów LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2017-10-11
g. 18:30
328
4LMB 3
LITS Meble Anders II Żywiec Talent Sferawent Cieszyn 1:9 Szczegóły
2017-10-20
g. 18:00
336
4LMB 4
LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
2017-10-25
g. 18:30
344
4LMB 5
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół IV Orzesze 2:8 Szczegóły
2017-11-08
g. 18:00
351
4LMB 6
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders II Żywiec 4:6 Szczegóły
2017-11-15
g. 18:30
360
4LMB 7
LITS Meble Anders II Żywiec RKS Cukrownik Chybie 6:4 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:00
368
4LMB 8
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
2017-11-29
g. 18:00
373
4LMB 9
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:30
381
4LMB 10
LITS Meble Anders II Żywiec KTS Lędziny 3:7 Szczegóły
2017-12-13
g. 18:00
387
4LMB 11
TS Kuźnia MARTEX Rybnik LITS Meble Anders II Żywiec 10:0 Szczegóły
2017-12-20
g. 18:30
396
4LMB 12
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół III Orzesze 3:7 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:30
406
4LMB 13
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka Leszna Górna 5:5 Szczegóły
2018-01-17
g. 18:00
413
4LMB 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
2018-01-24
g. 18:30
421
4LMB 15
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1021
4LMB 16
LKS Lesznianka Leszna Górna LITS Meble Anders II Żywiec 4:6 Szczegóły
2018-03-02
g. 18:00
1080
4LMB 17
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders II Żywiec 1:9 Szczegóły
2018-03-07
g. 18:30
1102
4LMB 18
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
2018-03-06
g. 18:00
1151
4LMB 19
LITS Meble Anders II Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
2018-03-21
g. 18:30
1184
4LMB 20
LITS Meble Anders II Żywiec KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
1226
4LMB 21
LKS Pogórze LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2018-04-11
g. 19:00
1268
4LMB 22
UKTS Sokół III Orzesze LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły