Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Czechowice-Dziedzice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 309 192
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bielska 17, 45-518 Ligota,
Zespół Szkół w Ligocie
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ramenda
602 309 192
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Mazur
606 112 652
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS VIRET CMC Zawiercie 22 42 164:56
2. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 38 162:58
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 27 122:98
4. KS Naprzód Borucin 22 27 126:94
5. MKS Czechowice-Dziedzice 22 26 124:96
6. LZS BLYSS Kujakowice 22 24 119:101
7. UKS Huragan Sosnowiec 22 23 110:110
8. UKTS Sokół II Orzesze 22 17 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. AKS Mikołów 22 25 120:100
2. ATS Ligota Łabędzka 22 23 115:105
3. MUKS Jedynka Pszów 22 22 106:114
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 21 111:109
5. SKS Spartakus Gliwice 22 19 105:115
6. LKS Liswarta Lisów 22 11 80:140
7. LZS Chespa Żywocice 22 6 51:169
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 1 44:176
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01849 Adam Ramenda Polska 08.10.1995 30 14 42:30
01848 Bartosz Giza Polska 23.05.1996 24 18 31:23
01847 Dawid Grabski Polska 22.07.1987 24 20 28:44
01846 Paweł Wróbel Polska 21.06.1991 16 26 20:34
01833 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 2 0 4:0
01826 Olaf Then Polska 30.09.2007 0 0 0:0
01850 Krzysztof Ramenda Polska 05.06.1970 0 2 0:4
01839 Michał Ryt Polska 11.05.2009 0 0 0:0
01841 Piotr Szary Polska 25.12.2009 0 0 0:0
01851 Piotr Puda Polska 07.10.1969 0 0 0:0
01840 Kamil Orszulak Polska 12.02.2009 0 0 0:0
01825 Mikołaj Dudek Polska 18.11.2007 0 0 0:0
01837 Paweł Czyż Polska 04.02.2009 0 0 0:0
01823 Mateusz Gawlas Polska 28.12.2009 0 0 0:0
01845 Paweł Mazur Polska 17.08.1986 0 0 0:0
01843 Michał Czernin Polska 19.06.2008 0 0 0:0
01830 Paweł Polok Polska 11.07.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LM 1
MUKS Jedynka Pszów MKS Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LM 2
LKS Liswarta Lisów MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LM 3
MKS Czechowice-Dziedzice UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LM 4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
037
2LM 5
MKS Czechowice-Dziedzice UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LM 6
LZS Chespa Żywocice MKS Czechowice-Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG:
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
053
2LM 7
MKS Czechowice-Dziedzice SKS Spartakus Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
061
2LM 8
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: ? Kobienia
2017-11-22
g. 19:00
W: pozytywna
068
2LM 9
ATS Ligota Łabędzka MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
075
2LM 10
MKS Czechowice-Dziedzice KS Naprzód Borucin 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
082
2LM 11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
089
2LM 12
MKS Czechowice-Dziedzice AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
099
2LM 13
MKS Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
107
2LM 14
LZS BLYSS Kujakowice MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: ? Morawiec
2018-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
115
2LM 15
MKS Czechowice-Dziedzice KS VIRET CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1087
2LM 16
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1118
2LM 17
MKS Czechowice-Dziedzice LZS BLYSS Kujakowice 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
1136
2LM 18
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1203
2LM 19
MKS Czechowice-Dziedzice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-04-06
g. 19:00
W: pozytywna
1248
2LM 20
UKTS Sokół II Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1282
2LM 21
KS VIRET CMC Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-04-20
g. 19:00
W: pozytywna
1304
2LM 22
UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien